S viac ako 110 miliónmi predaných nosičov sa bratia Barry, Maurice a Robin Gibbovci spolu s Beatles, Elvisom Presleym a Michaelom Jacksonom zaraďujú medzi úspešné popové hviezdy, ktoré sú najdlhšie na výslní.
Bee Gees umiestnili všetky svoje megahity na dvojalbum, ktorý sa na pultoch predajní objaví 20. novembra. V januári sa vydajú na celosvetové turné so 100 koncertmi.
Členovia skupiny i nahrávacia spoločnosť Universal Music UK očakávajú od albumu medzinárodný úspech. Ekonomický pokles a nedávne teroristické útoky na USA sa však negatívne odrážajú v hudobnom priemysle. Predaj klesá a firmy majú čo robiť s rozrastajúcim sa pirátstvom albumov.
Bee Gees pôsobia na hudobnej scéne viac ako štyridsať rokov. Preslávili sa vysokými hlasmi, diskotékovým vzhľadom, sprvu hustými vlasmi a žiariacimi bielymi zubami.
Skupina a najmä jej piesne prešli rôznymi životnými obdobiami, no aj napriek tomu prežili. Dokázali sa vrátiť presne ako Tom Jones či Tony Bennett. Dnešné chlapčenské formácie sa šplhajú na vrcholy hitparád častokrát s coververziami piesní od Bee Gees. Horúčka sobotňajšej noci je najlepšie predávaný soundtrack všetkých čias.
Bee Gees získali sedem cien Grammy a 10 ocenení za celoživotné dielo. Po prvý raz sa stali svetovou jednotkou v roku 1966 a odvtedy nahrali 60 veľkých hitov.
Beatles vydali tridsať rokov po rozpade kompiláciu svojich hitoviek, ktoré sa uchytili na čele hitparád po celom svete. To isté sa očakáva aj v tomto prípade. "Ťažko nájdete niekoho, kto nikdy nepočul ani jednu z ich piesní, alebo na nejakú z nich nikdy netancoval," povedal riaditeľ Universal Music UK Lucian Grainge na adresu Bee Gees.