ATELIÉR JOSEFA SUDKA,
Újezd 30
Barbora Přidalová: Hubári, do 3. 4.
GALÉRIA PRAHY - BÍLKOVA VILA, Mickiewiczova 1
Stála expozícia: Ateliér Františka Bílka;
František Bílek: Národní pomník,
do 30. 4.
NÁRODNÁ GALÉRIA KLÁŠTOR SV. JIŘÍ NA PRAŽSKOM HRADE, Jiřské nám. 33
Stále expozície: Umenie manierizmu a baroka v Čechách a maliarska a sochárska dielňa 17. a 18. storočia v Čechách
Petr Brandl: Maliar pozemských nerestí, do 24. 4.
NÁRODNÉ MÚZEUM, Václavské nám. 68
Výlet do treťohôr, do 31. 3.
Otakar Ševčík a česká husľová škola, do 27. 2.
Futbal 1934 - 2004, 70 rokov
od rímskeho finále,
do konca marca
NÁRODNÉ MÚZEUM NÁPRSTKOVO MÚZEUM, Betlémské nám. 1
Abúsír: Tajomstvo púšte a pyramíd, do 6. 3.
DIVADLÁ
ČINOHERNÝ KLUB
25. 2. Maska a tvář o 19.30
26. 2. Misantrop o 19.30
28. 2. Vodní družstvo o 19.30
2. 3. Vodní družstvo o 19.30
3. 3. Sexuální perverze v Chicagu o 19.30
DIVADLO NA FIDLOVAČCE
25. 2. Černá komedie o 19.30
26. 2. Divotvorný hrnec o 15.00
26. 2. Divotvorný hrnec o 19.30
28. 2. Balada pro banditu o 19.30
1. 3. Podivná paní S. o 19.30
2. 3. Paní S. v rozpacích o 19.30
3. 3. Horoskop pro Rudolfa II. o 19.30
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ
26. 2. Pod modrým nebem o 19.00
28. 2. Kosmonautův poslední vzkaz o 19.00
1. 3. Pod modrým nebem o 19.00
2. 3. Afterplay o 19.00
3. 3. Včas milovat, včas umírat o 19.00
NÁRODNÉ DIVADLO
25. 2. Prodaná nevěsta o 19.00
26. 2. Příhody lišky Bystroušky o 13.00
26. 2. Carmen o 19.00
28. 2. Poslední páska, Krapp aneb Poslední páska o 19.00
1. 3. Cyrano z Bergeracu o 19.00
2. 3. Prodaná nevěsta o 19.00
3. - 5. 3. Labutí jezero o 19.00
MÔŽETE SA TEŠIŤ
LUCERNA - VEĽKÁ SÁLA
14. 3. MIG 21 o 20.00
22. 3. Omara Portuondo o 20.00
25. 3. Svatební šaty o 18.30
28. 3. Einsturzende Neubauten o 21.00
4. 4. Mezinárodní víkend žen - Cesaria Evora, Věra Bílá o 20.00
8. 4. Aneta Langerová - Aneta Tour o 19.00
22. 5. 2005PJ - Ondřej Havelka & Melody Makers o 20.00
KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA
6. 3. Wayne Shorter Quartet o 20.00
T-MOBILE ARENA
20. 4. Seal o 20.00
5. 5. Mark Knopfler o 20.00
28. 5. Iron Maiden o 20.00
7. 6. Audioslave o 20.00
ROXY
6. 4. Urge Overkill o 19.00
13. 4. The Blood Brothers o 19.00
KONCERTY
ROXY
23. 2. Gotthart o 19.00
24. 2. Nana Zorin o 19.00
25. 2. Kosheen PA/DJ Set o 22.00
MALOSTRANSKÁ BESEDA
25. 2. Lili Marlene o 20.30
26. 2. Původní Bureš o 20.30
28. 2. Vzpomínka na B. Ježkovou o 20.30
KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA
2. 3. Gregorian o 20.00
ABATON
28. 2. Dresden Dolls o 20.00
3. 3. Alif + Gipsy Of Syndrom Snopp - Colours Of Music o 20.30
(jv)