SME
Pondelok, 20. marec, 2023 | Meniny má Víťazoslav

DiCaprio a Brad Pitt pre SME: Jeden pre druhého sme ako manžel a manželka

Kariéru im môže zničiť len jedna vec.

Brad Pitt (vľavo) a Leonardo DiCaprio. (Zdroj: TASR/AP)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Na jednej úrovni ich možno vnímať ako pekné tváre Hollywoodu. Na druhej sa prejavujú ako stopercentní profesionáli, ktorí sa najväčšími hereckými hviezdami rozhodne nestali náhodou.

Zahrali už všeličo, teraz sa však kritici zhodujú: takto dobre ešte nehrali. Quentin Tarantino im vo filme Vtedy v Hollywoode ponúkol úlohy kamarátov, ktorí sa spolu pretĺkajú v náročnom období biznisu.

LEONARDO DICAPRIO hrá herca Ricka Daltona, ktorému zhasína hviezdna kariéra, BRAD PITT hrá jeho dabléra v náročných scénach. Je rok 1969, takže sa dostanú aj do blízkosti herečky Sharon Tatovej, ktorú zavraždili prívrženci Charlesa Mansona.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Denník SME ich stretol na premiére filmu v Cannes. Kombinácia takýchto hviezd je na jeden rozhovor mimoriadne výbušná. Obaja herci sa však tvárili ústretovo a tvrdili, že v Hollywoode nemajú ešte nič vyhrané. Mimo hry sa môžu kedykoľvek ocitnúť aj oni.

Vo filme vyzeráte ako najlepší kamaráti. Ako je to naozaj?

Brad Pitt: Lea si nesmierne vážim. A teda aj on hovorí, že si nesmierne váži mňa. Je mladý, ale už v sebe nesie kus filmovej histórie. Dobre si vyberá, v tom sme možno rovnakí.

Vážime si dobrých režisérov a dobrých scenáristov, tam sa všetko začína. Ešte sa nám nestalo, aby nás naše voľby priviedli jedného k druhému, ale teraz je to tu a verte, bola to pre mňa nesmierna radosť.

Aké je kamarátstvo medzi hercami na takejto vysokej úrovni?

Leonardo DiCaprio: Tento biznis ľudí izoluje. Preto sa vašou rodinou stávajú ľudia, s ktorými pracujete.

Dočítajte tento článok
s predplatným SME.sk.
Predplatné si môžete kedykoľvek zrušiť.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu