Vyzliecť si šaty, prípadne aj bielizeň. Vytvoriť intímnu atmosféru, nahodiť erotickú pózu. Urobiť si fotku, a poslať ju.
Sexting sa stal bežnou a normálnou súčasťou partnerských vzťahov, v dospievaní aj v zrelom veku. Bohužiaľ, niekedy takéto správy posielame nerozvážne aj tomu, komu nemôžeme celkom dôverovať a vtedy sa stávame obeťou vydierania a takzvanej pornografie z pomsty.
To je prípad pätnásťročnej influencerky Anny.
Keďže existujú legálne cesty, ako dosiahnuť, aby vaše fotografie z googlu zmizli, obrátila sa na renomovanú advokátsku kanceláriu a jeden z jej najlepších právnikov jej naozaj pomohol.

Akurát, že sa s ňou pritom zblížil a vzápätí sa do problémov dostal aj on sám.
Neuvedomil si, že keď mu niekto pošle cez WhatsApp fotografiu, automaticky sa mu uloží do galérie a zostane tam, aj keď si celú konverzáciu vymaže. A jemu Anna zopár fotografií, najmä intímnych, poslala.
Posledná fotografia, ktorú zhotovila
V Česku sú nástrahy internetovej komunikácie a kyberšikanovania už niekoľko rokov veľkou témou. Dokumentárny film V sieti pred ich dôsledkami vystríhal deti, nový český film #annaismissing môže ako kontrolné svetielko zapôsobiť aj na dospelých.
Annin advokát žil harmonický rodinný život. Mal síce tajnosti, predpokladal však, že sú v bezpečí.