Bratislava 21. októbra (TASR) - Prvá slovenská SuperStar Katka Koščová žije momentálne intenzívnymi prípravami na blížiace sa koncertné turné, ktoré odštartuje už v pondelok 24. októbra v rodnom Prešove.
"Prípravy sú dosť aktívne a spolu s kapelou skúšame štyri hodiny denne. Program si hráme dookola, aby sme sa s ním všetci zžili," povedal pre TASR Koščová, ktorá skúša v domácom prostredí, v Prešove, odkiaľ má aj kapelu. Vo štvrtok si na jeden deň "odskočila" do Bratislavy, kde nemohla chýbať na krste albumu svojho priateľa a kolegu zo SuperStar Mira Jaroša.
Na každom, vyše 90-minútovom koncerte odspieva Katka všetky pesničky zo svojho debutového CD, no pridá aj niektoré obľúbené zahraničné skladby. "Dúfam, že všetko dobre dopadne a sama som zvedavá na odozvu ľudí po celom Slovensku," dodáva s úsmevom.