FOTO - ARCHÍV |
BUDAPESTI OPERETTSZÍNHÁZ (BUDAPEŠTIANSKA OPERETA)
28. 10. A Szépség és a Szörnyeteg o 18.00
29. 10. Rómeó és Júlia o 15.00 a 19.00
2. 11. Dr. BŚregér o 19.00
3. 11. Dr. BŚregér o 19.00
ERKEL SZÍNHÁZ (DIVADLO ERKEL)
28. 10. Hófehérke és a hét törpe o 18.00
29. 10. Hófehérke és a hét törpe o 11.00 a 18.00
JÓZSEF ATTILA SZÍNHÁZ (DIVADLO JÓZSEFA ATTILU)
1. a 2. 11. Csak kétszer vagy fiatal o 19.00
3. 11. Balfácánt vacsorára! o 19.00
LÉZERSZÍNHÁZ (LASEROVÉ DIVADLO)
28. 10. Enigma o 19.30
29. 10. Carmina Burana o 19.30
2. 11. Best of... o 19.30
3. 11. LGT o 19.30
BÁRKA SZÍNHÁZ (DIVADLO BÁRKA)
29. 10. A vak o 19.00
MADÁCH SZÍNHÁZ (MADÁCHOVO DIVADLO)
28. 10. Volt egyszer egy csapat o 19.00
29. 10. Volt egyszer egy csapat o 15.00 a 19.00
2. a 3. 11. Páratlan páros 2. o 19.00
MAGYAR SZÍNHÁZ (MAĎARSKÉ DIVADLO)
28. 10. Hatalom o 19.00
29. 10. István, a király o 18.30
2. 11. My Fair Lady o 19.00
3. 11. A néma levente o 19.00
NEMZETI SZÍNHÁZ (NÁRODNÉ DIVADLO)
28. 10. Az élet álom o 19.00
29. 10. Farsang o 19.00
2. a 3. 11. A Mester és Margarita o 19.00
MÚZEÁ A GALÉRIE
MAGYAR NEMZETI GALÉRIA - MAĎARSKÁ NÁRODNÁ GALÉRIA (Dísz tér 17.)
Henri Matisse (do novembra)
Fujiyama, japonské umenie (do 13. novembra)
Koloman Sokol, výber z tvorby (do 30. októbra)
Konecsni György, plagátová tvorba (do 12. marca 2006)
KISCELLI MÚZEUM - FĂVÁROSI KÉPTÁR (Kiscelli u. 108.)
Stále výstavy: Časopisy a noviny Budapešti, Baroko, Pamiatky Budapešti 18. a 19. storočia a iné
KONCERTY A KLUBy
ALCATRAZ CLUB
28. 10. Auth Csilla o 21.00, Funky párty o 23.30
29. 10. Cool Miners o 22.00, Funky párty o 23.30
30. 10. Fusio Group o 21.00
A38 HAJÓ
28. 10. Az LD50.hu bem.: Kollektíva 5. - Goteki (VB), Mátyás Attila a jeho orchester, Space Monkeez, Impact Pulse feat. Nothing Nada, DJ NINth & Ion Live Act o 19.00
29. 10. Fresh E.R. drum and bass & breakbeat night o 22.00
31. 10. Vienna Art Orchestra o 20.00
KÉK YUK
28. 10. Malediction, Smashed Face (CZ), Insidious Deprecany (USA), Wasteform (USA) o 19.00
29. 10. Terminal IV.: Halloween: DJ Grega, Bernath/Y & Son o 20.00
30. 10. A Mennyország Kapuja Fesztivál: The Moon, Fleur De Lille, Reason, Inner Sea o 21.00
31. 10. Dark-Halloween: Non-Sense o 20.00
OLD MAN'S MUSIC PUB
28. 10. Ferenczi György és a Rackajam o 21.00
29. 10. Blues Floor o 21.00
30. 10. Cotton Club Singers o 21.00
31. 10. Pierrot o 21.00
BED
29. 10. Bárány A., Lauer
PETĂFI CSARNOK
29. 10. Jamie Winhcester & Hrutka Róbert Hole, hosť: Tátrai Tibor o 20.00
VÖRÖS YUK
28. 10. Smoking Hills, Csakazértis, Gloaming, Grenma, Devsirme o 19.00
30. 10. Women Front Halloween: Sushi Train, Vian o 20.00
VÁŽNA HUDBA
BARTÓK BÉLA EMLÉKHÁZ (PAMÄTNÝ DOM BÉLU BARTÓKA)
28. 10. Várjon Dénes, klavírny koncert o 18.00
MAGYAR RÁDIÓ MÁRVÁNYTERME (MRAMOROVÁ SÁLA MAĎARSKÉHO RÁDIA)
30. 10. NKÖM Fischer Annie, koncert o 19.30
2. 11. Balassi Bálint, hostia: Kuncz László, Kónya István o 18.00
(jv)