NÁRODNÍ MUZEUM
Znovunalezené knihy Sidonie Nádherné (do 4. 6.)
Český příběh v karikatuře I. 1848 - 1918, II. 1918 - 1938 (do 15. 5)
NÁPRSTKOVO MUZEUM ASIJSKÝCH, AFRICKÝCH A AMERICKÝCH KULTUR
Současná Angola - fotografie J. Jirouškové a J. Kanderta (do 1. 5.)
Tapa, rohož a pletivo v Oceánii
(do 28. 5)
MUZEUM HLAVNÍHO MůSTA PRAHY
Nejkrásnější divadlo - 125 let divadla v Karlíně (do 14. 5.)
Zmizelá Praha Jana Minaříka - Století na tváři města (do 30. 4.)
PRAŽSKÝ HRAD
Karel IV. - císař z Boží milosti
(do 21. 5.)
DIVADLÁ
DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ
21. 4. Hrdý Budžes (hosťuje Divadlo Příbram) o 19.00
22. 4. Každý rok ve stejnou dobu o 19.00
23. 4. České sekretářky o 19.00
24. 4. Bez roucha aneb Ještě jednou ze zadu o 19.00
25. 4. Blbec k večeři o 19.00
26. 4. Jakub a jeho pán o 19.00
27. 4. Obrazkári o 19.00
NÁRODNÍ DIVADLO - HISTORICKÁ BUDOVA
22. 4. Řecké pašije o 19.00
23. 4. Raymonda o 14.00, 19.00
24. 4. Sluha dvou pánů o 19.00
25. 4. Krvavé křtiny aneb Drahomíra a její synové o 19.00
26. 4. Prodaná nevěsta o 19.00
27. 4. Aida o 19.00
STÁTNÍ OPERA
21. 4. Nabucco o 19.00
22. 4. La Traviata o 19.00
23. 4. Rusalka o 16.00
25. 4. Lazebník Sevillský o 19.00
26. 4. Kouzelná flétna o 19.00
27. 4. Sicilské nešpory o 19.00
DIVADLO NA VINOHRADECH
21. 4. Jistě, pane ministře o 19.00
22. 4. Brouk v hlavě o 19.00
24. 4. Vrátila se jednou v noci o 19.00
26. 4. Král se baví o 19.00
27. 4. Donaha! o 19.00
DIVADLO ABC
21. 4. Arthurovo bolero o 19.00
22. 4. Cizinec o 18.00
24. 4. Únos Sabinek o 19.00
25. 4. Žena v bílém o 19.30
26. 4. Do hrobky tanečním krokem o 19.00
27. 4. Tři muži ve člunu a pes o 19.00
KONCERTY a KLUBY
ROXY
21. 4. Lucca Frisco tour o 22.00
22. 4. Zen o 22.00
24. 4. Free mondays o 20.00
25. a 26. 4. Midweek lounge o 22.00
27. 4. Midweek lounge o 23.30
REDUTA
21. 4. Stefan Wagner Sextet o 21.30
22. 4. Antonín Gondolán Q o 21.30
23. 4. Blues messengers o 21.30
24. 4. Metropolitan jazz band o 21.30
25. 4. František Uhlíř team o 21.30
26. 4. Milan Svoboda Big Band o 21.30
27. 4. Gera band o 21.30 (jv)