Fauna Moravy, Akvárium sladkovodných rýb, Dejiny peňazí na Morave, Moravské medailérstvo(od renesancie po súčasnosť), 480 drevených modelov húb rezbára Josefa Rulíška
TECHNICKÉ MÚZEUM, Purkyňova 105
Svoboda na dvou kolech, motocykle zberateľa Václava Svobody (do 31. 12.)
DIETRICHSTEINSKÝ PALÁC, Zelný trh 8
O hračkách, hrách a hraní, výstava Detského múzea (do 31. 3.)
DIVADLO U STOLU
9. a 10. 3. Třetí trest o 17.00
11. 3. Macbeth o 17.00
12. 3. Máj o 19.30
15. 3. Třetí trest o 17.00
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU
10. 3. Bratři Karamazovi: Vzkříšení o 19.00
12. 3. Růžový panter? o 19.00
12. 3. Kníže Myškin je idiot o 19.00
13. 3. Svůdné J o 19.00
14. 3. Jiří Kniha hledá partnera o 19.00
14. 3. Autobus na lince 21 o 19.00
15. 3. Velice modrý pták o 19.00
HADIVADLO - ALFA PASÁŽ
9. 3. Ředitelské lóže o 19.30
10. a 11. 3. Smrt Huberta Perny o 19.30
12. 3. Já už tě nemám rád o 19.30
14. 3. Žert, satira, ironie a hlubší význam o 19.30
15. 3. Ignáciův vzestup o 19.30
NÁRODNÍ DIVADLO V BRNů
9. 3. Kouzelná flétna, divadlo Reduta o 19.00
9. 3. Dvanáct rozhněvaných mužů, Mahenovo divadlo o 19.00
10. 3. Jak si spolu hráli, Malá scéna Mahenova divadla o 15.00
10. 3. Sněhová královna, Mahenovo divadlo o 18.00
10. 3. Rómeo a Julie, Janáčkovo divadlo o 19.00
10. 3. Terasa, divadlo Reduta o 19.00
11. 3. Koncert Taneční konzervatoře Brno, Janáčkovo divadlo o 19.00
12. 3. Krvavá svatba, Mahenovo divadlo o 19.00
12. 3. Láska a porozumění (Ungelt), divadlo Reduta o 19.00
13. 3. Prodaná nevěsta, Janáčkovo divadlo o 19.00
13. 3. Figarova svatba, Mahenovo divadlo o 19.00
13. 3. Hra o Janáčkovi, divadlo Reduta o 19.00
14. 3. Jak se vám líbí, Mahenovo divadlo o 19.00
15. 3. Škola žen, Mahenovo divadlo o 19.00
KLUB LEITNEROVA
13. 3. Síla + Krutý omyl o 19.30
14. 3. Cesta o 19.30
15. 3. Údolní + Taxi o 19.30
STARÁ PEKÁRNA
9. 3. Vyhoukaná Sowa + Jazoo o 20.00
13. 3. Elena Suchánková & Jocose Jazz o 20.00
14. 3. Nová krev o 20.00
15. 3. Tajné slunce o 20.00
MERSEY MUSIC PUB
9. 3. Dance Energy o 20.00
10. 3. London calling o 20.00
12. 3. Noche Latina - DJ Willy o 20.00
13. 3. Bounce It o 20.00
14. 3. Československé hity 1960 -2007 o 20.00
15. 3. KOA o 19.30
KLUB ALTERNA
11. 3. Wotinke wermeer & band o 20.00
14. 3. Melmac space orchestra o 20.00
15. 3. Debout Sur le Zinc o 20.00
MUSILKA - LIDOVÝ DŮM
9. 3. Ša-la-la-la-li o 19.30
(jv)