PETĂFI CSARNOK
7. 11. Apocalyptica o 20.00
PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
31. 10. Cirque du Soleil (Slnečný cirkus)
6. 11. Deep Purple: Rapture of the Deep - Europe 2007 o 21.00
23. 11. Peter Pan on Ice show
22. 12. Edda koncert o 19.30
27. 12. Woody Allen and His New Orleans Jazz Band o 19.30
DIVADLÁ
BUDAPESTI KAMARASZÍNHÁZ A TIVOLIBAN (KOMORNÉ DIVADLO)
19. - 21. 10. A szegény hekus esete a papagájjal o 19.00
22. 10. Alice Csodaországban o 11.00
22. 10. Alice Csodaországban o 15.00
24. 10. A vágy villamosa o 19.00
25. 10. Egy csepp méz o 19.00
VÍGSZÍNHÁZ (DIVADLO DRÁMY A KOMÉDIE)
19. 10. Sylvia o 19.00
20. 10. Pán Péter o 15.00
21. 10. Minden jó, ha vége jó o 19.00
22. 10. A kertész kutyája o 19.00
23. 10. HamupipŚke o 15.00
24. 10. Száz év magány o 19.00
25. 10. Sylvia o 19.00
KONCERTY A KLUBY
OLD MAN'S MUSIC PUB
19. 10. Sipos F. Tamás-Billy Idol Tribute Band, večer
20. 10. Muddy Shoes, večer
22. 10. Hooligans, večer
23. 10. Ganxsta Zolee a Kartel, večer
24. 10. Pierrot, večer
25. 10. Takáts Tamás Dirty Blues Band, večer
PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
19. 10. Gwen Stefani o 20.00
24. 10. Mama Mia, muzikál
PETĂFI CSARNOK
19. 10. Michael Jackson klub o 17.00
A38 HAJÓ
19. 10. Soil & 'Pimp' Sessions (J) o 20.00
19. 10. Dälek (USA), Pándi/Keszei/Halmos/Prell feat Újonc (Akkezdet Phiai), Frequent, Saiiid o 23.00
20. 10. Jarmo Saari Solu o 20.00
20. 10. OT49 Night - Meat Katie (UK), Dylan Rhymes (UK), 30Hz (UK) élŚ lemezfelvétel, Grasshop, Bergi, Joe Soft, Nils o 23.00
21. 10. The Eastpak Antidote Tour pres. by Van - Caliban (D), Soilwork (S), Chimaira (USA), Sonic Syndicate o 19.00
22. 10. Korpiklaani (FIN), Kivimetsan Druidi (FIN), Dalriada, The Moon And The Nightspirit, Yava, Dyas o 17.30
23. 10. Kerekes Band, Folk Error o 21.00
24. 10. Barbaro, predstavenie CD a 20. jubilejný koncert, Nikola Parov Trió o 21.00
25. 10. Maceo Parker o 20.00
WEST BALKÁN
19. 10. Deck Attack: Alex Van Looy (BluesBeat DJ) & Paul Murphy (Afro Art, UK) & Infragandhi, večer
20. 10. Besh o drom o 21.00
20. 10. Peg Top Boogie / Elliot & GergŚ (tilos) (hosť: Dj Tip), večer
21. 10. Székely Levente a orchester o 20.00
22. 10. Hoppa! Collective from Amsterdam o 22.00
23. 10. Globe Trekker world music párty - dj Monsieur Optique (Spirit Rec.), V. J. Grooveland o 22.00
24. 10. Rewind Vébé, hosť: Vázsonyi János - saxofón (Triton) o 21.00
25. 10. Goulasch Exotica: Jutasi, Nafta, Suefo + Maszkura, večer
(jv)