BRATISLAVA 12. Mája (SITA) - Návštevníkov čaká 144 hodín hudby a zábavy, vystúpia hviezdy svetového hiphopu a domáci i zahraniční dídžeji.
Prvý prázdninový víkend sa bude niesť v znamení hiphopového rytmu. V dňoch 4.- 5. júla sa bude v Hornej Strede pri Piešťanoch konať TOTO JE HIP HOP 08 FESTIVAL. Na podujatí sa predstaví hiphopová hviezda zvučného mena, ako aj domáca hiphopová špička, ktorá odprezentuje svoje umenie ulice.
V rámci UPC MUSIQ SUMMER 08 bude letná šnúra zábavy a hudby pokračovať 1.- 2. augusta vlnami elektronickej tanečnej hudby na festivale BEE FREE, opäť v Hornej Strede. Na niekoľkých pódiách sa vystrieda viac ako 100 dídžejov domácej i českej scény. Bodkou za tohtoročným letom bude 5.- 6. septembra tanečná akcia DISCO TV. Tento rok sa DISCO TV prvýkrát sťahuje z Bratislavy do Košíc. Tancachtivým nadšencom sa predstavia hviezdy tanečnej scény. V rámci UPC MUSIQ SUMMER 08 bude vstup na BEE FREE a DISCO TV pre všetkých zadarmo. Informáciu pre agentúru SITA poskytla Dominika Černá z Kuul Fabrik.
ml;mf;mt