Po prvom bonusovom videu sme z podlahy strižne oprášili ďalšie nepoužité časti rozhovorov s kapelami The Swan Bride, The Uniques, Modré hory, Lavagance, Sporto, ale aj Martinom Stempelom, večne mladým Lacom Lučeničom, Dušanom Vančom alias Foolk a Martin Krajčírom alias Isobutane.
Ďalšiu časť Hudobných úletov nájdete v sobotu 20. septembra ráno na Sme.sk a na Voices.sk. Ak chcete dostávať pravidelné info o nových videách, napíšte nám na voices(zavinac)voices.sk.
Predchádzajúci diel: kapela Sporto
Česko-slovenská kooperácia nezávislých labelov Deadred/Starcastic ponúka vo svojom katalógu mnoho zaujímavých a moderne znejúcich a zmýšľajúcich kapiel. Jednou z nich je pražská kapela Sporto, ktorej manažérom je Slovák Martin Čulen.
Aj vďaka tomu má skupina za sebou viacero vystúpení na Slovensku a tiež spoluprácu s kapelou Puding pani Elvisovej, výsledkom ktorej je chytľavý remix skladby Eastie Boyz.
Do Hudobných úletov sme ich pozvali pre porovnanie slovenskej a českej scény, ale aj preto, lebo ich hudba a názory sú nám sympatické.
Voices
Autor: Voices