BRATISLAVA. Trvá to krátko, ale nie je to klam. Lístky na film stoja vo veľkých bratislavských kinách len tri eurá, s kartou Palace Movie Card dokonca len 2,50. Ponuka trvá už len dnes a zajtra. Prišla v celkom vhodný čas, keď sa v kinách nazbierali vydarené filmy v rôznych žánroch: triler Ghost Writer Romana Polanského, rozprávka pre dospelých Kuky se vrací od Jana Svěráka, historická dráma Agora od Alejandra Amenábara alebo bláznivá romantická komédia K(lamač) sŕdc z Francúzska.
Znížená cena dáva navyše možnosť váhajúcim, tým, čo sa nevedeli rozhodnúť, či sa oplatí vidieť druhý diel Wall Street Olivera Stonea alebo Staloneho defilé akčných hrdinov The Expendables.
Od štvrtka platia v kinách zase staré ceny, ale ďalšou dobrou správou je, že sa blíži november a spolu s ním festival Jeden svet a Medzinárodný filmový festival Bratislava.