SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cena Oskára Čepana 2011 pozná finalistov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Backstreet kassaboys

,,kombinácia inteligencie a rebelantstva,, :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
-
práca s národnými symbolmi (satira a irónia) NIE JE na Slovensku rebelantstvo už dobrých 18 rokov (od roku 1993) - je to taaaaaak IN, je to tak konformné a módne, a teoreticko-kurátorsko- komisionálne ľúbivé, že hlbšie sa už ani nedá do určitého otvoru ani vopchať.
- v roku 1997 som ako prvák čumel na prieskume, na keramike, na dielo nejakého študenta, ktorý urobil slovenský dvojkríž zložený s falusov - dostal 5 bodov, bol navrhnutý na Cenu rektora, bol úplná hviezda na škole, možno ho aj chceli poslať do USA.
- v roku 2001 som ja urobil výsmech a iróniu z USA a EU, niektorí členovia komisie my navrhovali 0 bodov (čo =vyhadzov zo školy) - nakoniec som dostal 2 body - bol som vtedy najhorší študent na škole.

Inšpirácia z nacistických knižočiek, ktoré Backstreet Kassaboys vzrušujú viacej ako porno (že J. - pozdravuj svojich kamarátov!) - to je veeeeeeliká inteligencia zkombinovaná s retardovanosťou, skutočná Kaša s--č--k.

Blahoželám komisii, môžte oy----ať malé deti.

p.s.: už som pochopil, čo mi P. Kalmus pred 2 rokmi naznačil o Kašabojs.
 

pardón

pri tom smiechu som sa pomýlil:
z a mi
 
Hodnoť

leda že

je inteligenciou myslené robiť všetko čo je ľúbivé pre kurátorky a teoretičky a to rebelantstvo je chápané ako študovanie a kopírovanie z nacistických knížočiek - tak to je dnes odvaha.
Tak potom je všetko v poriadku.
Pošlite ich, prosím vás, do USA, ale ne do NY, ale niekde do Ohia - tam je dosť bielych Nazi-sayraitu - tam budú mať fenomenálny úspech.
 


Najčítanejšie na SME Kultúra