SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Michael Douglas a Matt Damon, to len bude filmový plagát (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Misko a Matko,

ja sa pos...
Vyzeraju strasne.
Od Brokeback Mountain som utiekol a pred definitivnym kolapsom som musel asi dva krat odist z miestnosti. Zvratena oslava uchylackej obludnosti.
A propoo, moze byt karma aj v minuse?
 

musis

to mat tazke. Hlavne klud.
 

 

Ty musíš mať úbohé predstavy o svete,, živote a ľudí okolo seba, ak si schopný zapotiť to, čo si napísal.
Taký frustrovaný človek úbohosťou svojej životnej mizérie, a vlastnej neschopnosti.., ktorý mentálne masturbuje nad realitou.
Daj si diazepam...
 
Hodnoť

Veľmi vítam tento film.

Treba si uvedomiť, že ak niekto niečo urobil pre pokrok ľudstva tak to bol buď nejaký teplý brat (napr. Fořt) alebo studená sestra (Schlessinger) a v neposlednom rade gój Clinton. Treba o nich točiť kol dokola filmy, urobiť z ich životopisných kníh povinné čítanie, najlepšie už na materských školách. Treba proste do národa zasiať semeno, že sa neoplatí byť slušným, poctivým, svedomitým, treba byť inakším, veď sprostých na robotovanie bolo, je a bude dosť.
 

zaver

poslednej vety ukazkovo naplnas.
 

 

Teda slušnosť, poctivosť, svedomitosť, a iné cnostné hodnoty človeka a jeho správania sa sú určené len pre heterosexuálov, resp. sa to vymedzuje len pre jednu sexuálnu orientáciu?
A dokonca sa to oplatí?
A myslíš, že ak sa budeš nielen ty tváriť, že nejakí ľudia neexistujú, alebo, že sa o nich nebude písať a hovoriť, že to je to to správne?
Ale že denne na náš útočí heterosexuálny sexizmus, kde sa v každom časopise rieši ako na lásku, sex, na chlapov, na ženy, ako správne milovať, čo si obliecť, aby sme boli sexi, že v každom filme, či seriály je nutná dávka milostných scén, že deti v stánkoch PNS môžu vo výklade vidieť porno hetero časopisy.... a podobné reálie..., to už nevadí..., ani to, ak sa dnešní mladí, najmä dievčatá, 13-14 ročné žaby hrajú na dôležité dospelé v krátkych sukniach, obtiahnutých veciach fajčiacich cigarety, nehovoriac o mladých chalanoch, ktorí majú potrebu dokazovať svoju mužnosť typu - Ja som Pán.
Áno, sprostých na robotovanie je dosť, tak makaj.
 
Hodnoť

herci s jarmulkou

v úlohe gejov, aké úbohé a upadnuté
táto spoločnosť smeruje k morálnemu kolapsu a záhube ako Rím
tiež tam bol moderný sexuálny marazmus
 


Najčítanejšie na SME Kultúra