SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Junior: Každý sa bojí, či nebude trápny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Byť trápny

Tento pán potom čo sa dal na moderovanie odpadu na TV Hnoj s názvom „Moja mama varí lepšie ako tvoja“už naozaj trápnejší byť nemôže.
 

To som nevidela,

ani sa nechystám. Videla som párkrát po pár minút Aj múdry schybí. Tento sa celkom dal, ale ten druhý je trápny. Tie jeho dvojzmyselné akože vtipnosti sú ešte aj nechutné.
 
Hodnoť

ráno nepočúvam

ani nepozerám - ja by som to robiť nemohla, mne trvá tak do 8-ej, kým som ako -tak v pohode. Občas pozerám Nikto nie je dokonalý, aj tú habovčinu som videla - viem, je to veľká hviezda, ale ja ho nemusím. Nech sa darí, celkom sa dá na vás oboch pozerať, i keď som si všimla, že si pomáhaš - poťahuješ stále vestu:-)
 
Hodnoť

 

Pár krát som ho videl v Aj múdry schybí,bol neskutočne slabý. Jeho humor je silený, taký naučený, neprirodzený. Keby nečítal otázky a nepýtal sa na odpovede ľudí, tak tam nemá čo robiť. Mne by tam absolútne nechýbal. Na Forgáča sa nechytá. Pamätám si ho, keď chvíľu bol na Markíze v raňajšom programe. Bol neskutočne trápny. Neskutočne preceňovaný moderátor.
 

Ja naopak,

toho druhého ozaj nemusím. A ako vyciera tie nové zuby! :-( Veľmi silený smiech. Junior mi je prirodzený. Ale ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí.
 
Hodnoť

 

Ja mu držím palce, V Aj múdry schybí je dobrý, niekedy vie celkom dobre "zabiť". Je len málo moderátorov, ktorí dokážu rozosmiať, improvizovať, To nie je u moderátorov taká samozrejmosť. Fun radio bola vždy liaheň vtipných moderátorov, a Junior a Marcel to potvrdujú. Sú to páni :)
 


Najčítanejšie na SME Kultúra