SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pavol Habera: Rozum ma drží pri zemi, preto som tak dlho nevydal platňu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

nové CD

Paľo asi tuší, že by si to asi už nikto nekúpil.
 

 

A nie je v dnešnej dobe dôsledok normálnosti ?
 

Myslím že Habera

je jeden z najpreceňovanejších. Podľa mňa je to jeden z bossov showbiznisu na Slovensku. Minule som videl rebríček ročných zárobkov spevákov a bol na poprednom mieste s okolo 600 tisíc € ročne. Pritom nič nevydáva ale zrejme poťahuje nitky v zákulisí. A podľa mňa útočí na talentovaných lebo nepotrebuje rásť konkurenciu, stačí spomenúť jeho dehonestujúce poznámky na Mira Jaroša, Zdenku Prednú a vrcholom bolo keď vyhodil Celeste Buckingham ktorej nesiaha ani po päty. V USA kde ani netušia že nejaký Habera existuje ju volajú popová princezná. Habera je dôvodom prečo Superstar už nesledujem. Ale musím ho počúvať lebo spolu s inými slovenskými spevákmi si zalobovali že zo zákona musia všetky rádiá dookola verklíkovať ich pesničky. To sa to potom krochká blahom.
 
Hodnoť

 

Pán Habera, divím sa, že ste sa opovážili vyliezť na svetlo. Ja vás nemám rád. Som už starý kus. Odrástol som na relácii maďarskej televíi "Kto čo vie". Tam sa každému dostalo aspoň trochu uznania. Žiadne tie vaše neuveriteľné ponižovanie a urážky. Nechápem, ako vám to dovolia a ako ste vôbec schopný takého jednania. Je vlastne s podivom, že vám ešte nikto nenakopal zadok.
 

hm

no vidis. a pritom to iste by sa dalo napisat o tebe ;-)
 

 

Podľa mňa je dostatočne trefny a objektívny. Celkom rozumne súťažiacich drží pri zemi a nerobí z nich predčasne super star celebrity. Nikomu nezaškodí, keď kus nadobudne hrosiu kožu. Zrejme máte problém všeobecné s kritikou
 

preboha... ty veris, ze je

tam tak vela improvizacie?! ale no...
 

 

Ešte som nepočul, že by niekomu prospelo, keď ho brutálne bezohľadne verejne poosierajú. Zato som počul o diplomatickom takte.
 

 

Nemam pocit, ze by tam nejako extra znevazoval. Diplomaticky takt. To znie politicky a tam si ine hovadka:)
 

 

Diplomatický takt predviedol ruský minister zahraničných vecí v čase, keď americkým ministrom zahraničných vecí bol John Dulles. Dulles počas jednania stratil nervy a spustil tirádu, aké skvelé sú Spojené štáty. Ruský minister odpovedal: "My o tom nepochybujeme".
 

alebo toto

ked iny rusky povedal "eto vase delo" a coskoro obsadili ceskoslovensko ruske vojska.
 

 

Zrejme nevieš oceniť internacionálnu pomoc, akú nám poskytol Sovietsky zväz, práve tak ako dnes nevieš oceniť americké vojenské konvoje, ktoré prechádzajú cez naše územi, ani americké lietadlá, ktoré chodia cvičiť na naše polygony, prípadne prelietavali s bombami na Juhosláviu, a nedoceňuješ ani účasť našich vojakov na rôznych prúserárskych misiách v Iraku, na Golanských výšinách, na Cypre, v Afganistane, na Pobaltí a v každej diere, kde USA chcú vzbudiť zdanie medzinárodnej účasti na riešení problémov, ktoré sami spôsobili.
 
Hodnoť

...

Ano, áno, veľmi správne rozhodnutie. Radšej nech len porotuje.
 
Hodnoť

Ja zas naopak.

Zvláštne. Za mladých čias som Haberu prehliadal. Nič mi nehovoril. Ani Team. Až teraz, paradoxne kvôli Superstar, môžem zodpovedne prehlásiť, že pre mna je to Frajer!
 
Hodnoť

 

Na rozdiel od väčšiny diskutujúcich jeho slová majú hlavu aj pätu. Tiež som ho ako deathmetalista kedysi
neuznával, ale súhlasím s Pištom Dubajom, je to Frajer.
 

 

Habera a Team má u mňa miesto pod slnkom, lebo naspievali niekoľko počúvateľných budovateľských pesničiek. Čo sa týka žánrov, ešte aj na stalé kolená musím obracať svoje názory na "moderné" prúdy. Rozhodne som nemusel rap, ale zbožňujem ho od chvíle, keď som prvý krát počul v aute repovať svoju 4-ročnú vnučku na pesničky s rozprávky o trolloch.

Teda, nie práve zbožňujem, ale už dokážem na obede sa nerozčuľovať nad repom, ktorý neustále hučí v reštaurácii a na obrazovke sa pohupuje vypasený černoch, pichá prostedníkom do zeme a svojou chabou angličtinou so pochytil iba "fakjú fakjú".

Podobne je to s punkom. Tých naďalej nemusím, ale zistil som, že známu skvelú pesničku z rokov 1960 po novom najlepšie zahrala japonská punková skupina Lolita No.18.

https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť

Pali sa nam

vyVINYL :)
 
Hodnoť

 

Clanok som necital na superstar som sa nenamotal team ma nicim neoslovil vynimkou bola predvolebna kampan hzds kultura v meciarovom za d ku pavolo by mal v elektre aj matom durindom doopatrovat ich idol pri peknej vinil dychovke
 

 

ale utekať ten článok komentovať, to si musel hneď :D
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Kultúra