SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Alexander Bárta: Všetci vieme, že sa to môže stať opäť. Niekto niekoho hocikedy zapichne (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Držím im palce.Ale to,že sú

financovaní odkialsi,treba,aby vysvetlili verejne.Pretože každý špás niečo stojí.Teda aj tie mítingy nie sú zadarmo.Takže by bolo čestné,aby to vysvetlili možno aj dnes.Aby bol stôl čistý.A aby nevznikali takéto a podobné pochybnosti.Je super,že medzi seba nevpustia žiadnych politikov.Ale je zarážajúce,že sa nechajú manipulovať tou treťotriednou "hereckou" cházkou.Obyčajne z radov tých,ktorí poväčšine nedostávajú na javisku veľa priestoru.A tak si to vynahrádzajú na javiskách,pardón,na tribúnach na týchto mítingoch a,kde nám chcú ukázať,akí sú dobrí herci .A že to len Tí zlí režiséri to nejako nevidia.
 

 

Vy ste si nevsimli transparentny ucet,, ani clanky o tom, ako bezni obcania prispievaju na tento ucet? Ste zaspali dobu? Preco urazate hercov s vlastnym nazorom? Kto ste, aby ste skatulkovali hercov do tried?
 

Som dlhoročný verný návštevník opery,ale

aj činohry SND.A rovnako tak aj tzv. "menších javiskových foriem".Veľa hercov poznám osobne.Ovšem ani jeden z nich nieje podporovateľom rôznych pouličných pokusov o štátny prevrat.Chceli a vybojovali sme si pred 29.-mi rokmi na námestiach ( a to,ako prvé ! ),slobodné demokratické voľby.A 29 rokov si ich drvivá väčšina občanov ctí a váží.Na rozdieľ od tých "tiežhercov a slniečkárov",vospolok fanúšikov opozície,ktorí naopak,opovrhujú slobodnými a demokratickými voľbami.Sú pre nich len zdrapom papiera a preto sa dnes pokúšajú na uliciach o zvrhnutie spolitikov,ktorí získali od občanov v demokratických a slobodných voľbách mandát,aby spravovali veci verejné.Každý občan má právo verejne protestovať.Aj na uliciach,alebo námestiach.Ale v žiadnom prípade nemá nikto z nás právo na anarchiu a navádzanie na zvrhnutie legálne zvolených politikov.Nikto.Opozícia dostala po voľbách od občanov mandát na to,aby robila opozičnú politiku.Ale opozičná politika neznamená ignorovať volebné výsledky a na uliciach podnecovať k nepokojom a k zvrhnutiu vlády.Nech vyhrajú voľby v demokratických voľbách.Budem im držať palce.A budem bedlivo sledovať,ako s tým mandátom od občanov naložia.Ale najprv musia vyhrať voľby.V opačnom prípade je to len a len hrubá anarchia.
 

 

A prečo veľactený pán Róbert F., expremiér a exčlovek (ak ním vôbec niekedy bol), po roku 2002 opovrhoval slobodnými a demokratickými voľbami? Prečo boli preňho len zdrapom papiera? Prečo sa pokúšal na uliciach o zvrhnutie politikov,ktorí získali od občanov v demokratických a slobodných voľbách mandát,aby spravovali veci verejné? Mal snáď on právo na anarchiu a navádzanie na zvrhnutie legálne zvolených politikov? Nie, dostal po voľbách od občanov mandát na to,aby robil opozičnú politiku. Robil hrubú anarchiu?
 

 

Pauhofová je treťotriedna herečka?
 

Áno.Dovolím si to tvrdiť.Stačí sa spýtať

jej kolegýň v čechách.Tie Vám to vysvetlia aj po odbornej stránke.
 

Aby nevznikli podobne pochybnosti,

ma! By si cestne vysvetlit, ci si uz prestal m!atit zenu a deti po navrate z krcmy. Ako by sa ti pacillo taketo obvinenie?
 
Hodnoť

Divadlo

Divadlo patri do divadla pani. A taki sympataci.
 

To by ste láskavo mali napisat

koalicnym vodcom, Danko nech nerobí divadlo v parlamente a Fico vsade, kam sa pohne.

Toľko tragikomédie kazdy den je na jedneho privela.
 
Hodnoť

Ego

Je naozaj tragédia dívať sa na niektorých jedincov, ktorí si myslia a žijú v predstave že budú žiť večne a ktokoľvek im na túto predstavu siahne, oboria sa aká je to nespravodlivosť. Akí šokovaní sú keď umrie niekto o kom si tiež mysleli že bude žiť večne. Vážení, prebuďte sa konečne a akceptujte že nikto z vás tu nebude naveky. Môžete robiť čokoľvek, na tom fakte nič nezmeníte. Mali by ste sa radšej naučiť žiť v realite kde život nekončí happyendom. Každý jeden končí rovnako, len sa treba dokázať pozerať realite zoči-voči. Za akých okolností je už iná káva.
 

Predpokladam, ze to adresujes

Bande smer, most, sns. Vsetko sedi, aj to zdesenie, ked zomrel nedotknutelny Pavol.
 


Najčítanejšie na SME Kultúra