SME
Štvrtok, 6. august, 2020 | Meniny má JozefinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Španielske médiá i operné speváčky sa zastali Dominga (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Kokso

to je ešte niekto, koho z obťažovania neobvinili? To aby si pracháči ozaj dávali pozor už aj na to, na koho sa usmejú, lebo to bude automaticky vnímané ako obťažovanie, prípadne rovno návrh na sex. Už je toho fakt hodne a nemá to konca-kraja. Pipinky, kým sa prisajú dotyčnému na falus by si mali uvedomiť, že to robia dobrovoľne, kvôli kariére, sláve, peniazom... nik ich do toho nenútil, len im to (dajme tomu) navrhol, či ponúkol.
 

Počkáme na vycislenie

Počkáme na vycislenie sumy, ktorá spôsobila po desiatkach rokoch to náhle vzplanutie psychickej traumy z obťažovania.
 

Opýtam sa ináč?

Už si sa niekedy bavil so ženou, ktorá bola niekedy v minulosti znásilnená, či zneužitá, poťažmo už ako dieťa? Už sa ti k tomu nejaká žena vôbec priznala? Skús "posondovať" v okolí a možno budeš prekvapený.
Tým som nechcel absolútne nič povedať na adresu Dominga, toto je čisto reakcia na tvoj post.
 

Tým

si mi chcel naznačiť, že existujú znásilnené ženy alebo čo? Samozrejme, že poznám ženy, ktoré boli znásilňované (áno, viacnásobne znásiilňované). Ale to neznamená, že teraz každá štetinka bude obviňovať chlapa, ktorému kedysi dala a dnes naňho váľa špinu a obviňuje zo zneužívania, znásilnenia, obťažovania... Ako tá prostitútka, ktorá obvinila Ronalda. To už čo je? Absolútna, bohapustá honba za peniazmi. Isteže existujú aj také prípady. Ale povedz mi jedno, prečo tie ženy a dievčatá neodmietli sex vtedy, keď im bol výmenou za isté výhody, či peniaze ponúknutý a prečo to robia až teraz? Vtedy sa nechali opichať, vzali čo sa im ponúkalo a dnes tu vykrikujú, že Me Too? Všetko má svoje hranice. Aj tie Epsteinove "hrátky" s maloletými, za ktoré sa už právoplatne smaží v pekle a ďalší jeho kumpáni sú už na listine. No táto poľovačka na bohatých a vplyvných, ktorí si vrzli za to, že ponúkli za sex protislužbu, už konečne musí prestať.
 

Ty si bol pri tom,

keď sa tie veci diali, že si skalopevne presvedčený, že všetky tie ženy klamú? Možno potom klamali aj tie, ktoré tebe tvrdili, že boli opakovane znásilňované.

Ešte raz - ja netvrdím, že Domingo to urobil, to nech vyšetria. Ak tie ženy klamú, nech ich obvinia a patrične potrestajú. Ale paušálne tvrdiť, že sa to nedialo, je jednoducho trúfalosť!!!!!
 

a ešte poznámočka

vieš, možno to nie je "poľovačka" na bohatých. Možno len prichádza doba, kedy ani bohatí si nebudú môcť robiť čo si zmyslia. V slušnejších krajinách si už dávno politici a ani bohatí nedovolia robiť to, čo si dovolia naši u nás.
A mimochodom - nebavíme sa o sexe za protislužbu ale o sexuálnom obťažovaní - čo je podstatný rozdiel.
 
Hodnoť

Americké orgie

v štýle “Mee too” mi zaváňajú bezbrehým fundamentálnym a neskonale primitívnym pokryteckým puritanizmom. Ako dobre, že skutočné divy a ikony filmovej kultúry Brigit Bardot a Catherine Deneuve verejne vyjadrili svoju podporu právu mužov dvoriť sa dámam. Zapšklým sufražetkám sa to nepáči, no čo už s nimi. Nech sa dajú vypchať!
 
Hodnoť

 

Samozrejme že vitané a dobrovoľné. Tie ženy privítali príležitosť obviniť ho zo sexuálneho obťažovania a dobrovoľne si nechajú zaplatiť tučné mimosúdne vyrovnanie. Privítali zmenenú dobu a dobrovoľne ju využili.

Dnešná doba je šialená s tým bezbrehým "sexuálnym obťažovaním". Skutoční násilníci to využijú a skutočné pripady sa stratia v mori výmyslov. Keď je niečoho pribeľa, ľudia otupejú a vykašlú sa na to. Aktivisti za ženské práva celkom potratili rozum.
 

aktivisTKY

nepoznám žiadneho meetoo vymetenca. Teraz by mohlo začať ME NEITHER. Ani mne nedal! :-D svi ňa :-D
 
Hodnoť

hmm...

meetoo alias feminacizmus
 


Najčítanejšie na SME Kultúra