SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Michaela Jacksona sa nedalo ustrážiť, tvrdí súd v procese sexuálneho zneužívania (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Odporný článok. Autorka nech si doštuduje fakty. Vo výpovediach sú veľké nezrovnalosti, napr. miesto, kde sa to malo odohrávať ešte nebolo vybudované. Aj z rozhovorov s tými dvomi je jasné, že im išlo o jedno. O peniaze.
1386656
< 1 2

 

Nielen že odporný článok, ale aj sugestívne autorka používa slová a vety ako opis detí, ktoré mali byť zneužité, využíva emocionálnu vložku do textu, lebo sa to naučila z iných textov, ako zapôsobiť, je to viditeľné a čitateľné takmer v každej vete.

Napr. text začína nevinnosťou detí, s hračkami, a hneď na to porno opis, aby zasiahla emóciu čitateľa, keď píše o penise, masturbácii, bradavkách, už len tie slová v mnohých evokujú niečo zvrátené, lebo pri čítaní si to predstavujú (či chcú alebo nie, obraz v predstave na to proste k čitateľovi príde)!

Až potom napíše, že ... to vlastne tvrdia títo muži, hoci najprv píše o deťoch, oni už ako deti v 2013/2014 neboli.

Boli dospelí, a mnohé médiá/redaktori vôbec nespochybňujú základné tézy, že až po smrti niekoho obvinili, že tvrdili, že až vtedy si spomenuli, že boli zneužití, hoci boli súčasťou vyšetrovaní od roku 1993, a teda boli konfrontovaní so zneužívaním.

Potom autorka preloží nezmysel, že: "Jackson bol šéf, nedal sa kontrolovať".

Úplne scestný preklad, ale účelový, vedomý, lebo evokuje vinu, že vlastne to urobil, ale nedal sa kontrolovať, lebo nič relevantné viac k tomu autorka nenapíše, pritom je logické, že kto vlastní firmu, má najvyššie postavenie, ale nenapíše, že ktokoľvek vo firme by vedel o zločine páchanom na deťoch, mal by povinnosť podať žalobu voči aj šéfovi, veď zločincovi, to úplne chýba aj v texte, aj v správach.

Jediný FAKT je toto, a o tom mal byť celý článok: "Navyše, sudca skonštatoval, že nedostal ani dostatočné dôkazy o tom, že Michael Jackson Jamesa Safechucka zneužíval"

A potom v texte, lebo chce autorka textu, aby čitateľ uveril, píše nezmysel, ktorý v realite neplatí, lebo je postavený na čisto bulvári: "Silu ich svedectva navyše posilňuje to, že ich skúsenosti zodpovedajú mechanizmu zneužívania a psychickej manipulácie, pri ktorej sa z detí stávajú obete."

Totálny nonsens a extrémne zovšeobecnenie, ktoré je neurčité, hocijako aplikované na hocičo a hocikoho.

A totálne klamstvo a nezmysel je tvrdenie: "Súčasťou manipulácie bolo, že chlapci sa cítili ohrdnutí a nemilovaní, keď si Michael Jackson obľúbil iné deti a na nich zabudol, a boli vďačné, keď sa im ozval znovu a požadoval od nich sex."

Obaja muži boli s Jacksonom v kontakte aj v dospelosti, ja neviem, či v dnešnom svete sú redaktori a mnohí ľudia tak tupí, ale o tom sú záznamy, verejné, video nahrávky, dôkazy, keďže Jackson bol svetová osobnosť, o ktorej sa všetko vedelo, neustále kopa ľudí okolo neho, médiá a bulvár, a práve preto je dokázané, že neboli odhrnutí, ale mali s Jacksonom kontakt, a po jeho smrti aj na jeho pohrebe....
 

Článok

Priznam sa, ze tiez sa mi diskusie a dlhe prispevky nechcu citat (zle formatovanie, malo znakov, ...). Ak by ste vsak z Vasich prispevkov napisali blog, ten si 100% precitam.
 
Hodnoť

kto tym pravnikom napisal scenar ?

dokial budu prachy, dovtedy bude snaha z toho nieco vytlct
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME Kultúra